AJANS OYUNCULARIMIZDAN CANSEL ÇÖRDÜK TV 8 GENÇLİK BAŞIMDA DUMAN DİZİSİ BAŞROLLERİNDE - İzmir Ajans | Nasyonel İzmir Ajans

AJANS OYUNCULARIMIZDAN CANSEL ÇÖRDÜK TV 8 GENÇLİK BAŞIMDA DUMAN DİZİSİ BAŞROLLERİNDE


Ajans Oyuncularımızdan Buse Cansel Çördük TV 8  Gençlik Başımda Duman Dizisinde 

Gençlik Başımda Duman Dizisi Başlıyor. Daha önce ekranlara gelen Production House Yapımını üstlendiği  '' Kısmetse Olur '' adlı programının bazı adaylarının hayat vereceği dizi yakında başlıyor.

Dizi çekimlerine daha önce 23 Temmuz'da başlanacaği duyurulmuştu.Çekimlerde ise ilk olarak daha önceki sezon KISMETSE OLUR programına damga vuran ajans oyuncumuz CANSEL ÇÖRDÜK yer alacak. Gençlik Başımda Duman dizi'sinde her karakter kendisini oynayacak.Aslında daha önce de Kısmetse Olur programında senaryo yazıldığı ve bu senaryonun oynandığı yönünde iddialar vardı.Gençlik Başımda Duman dizisi ile bu iddialar geride kaldı.

Gençlik Başımda Duman dizisinde yine Kısmetse olur yarışmacıları Tuğçe ve Emre ise sevgili olarak yer alacaktır. Gerçek hayatta ise iki arkadaşın küs oldukları biliniyordu.

Gençlik Başımda Duman; dizisi günlük dizi olacak.Bu durumda çekimler her gün devam edecek ve dizi yarı gerçek yarı senaryo tarzında olacaktır.

Nasyonel Ajans Ailesi olarak, Oyuncumuz Cansel Çördük ve dizi ekibine başarılar dileriz.

İLETİŞİM

info@nasyonelajans.com
0232 421 44 03
Kıbrıs Şehitleri Caddesi 134/1 No:406 Alsancak-Konak/IZMIR

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

SOSYAL MEDYADA BİZ

Türkiyenin En Kurumsal Cast Ajansı

0(850) 644 31 12

© 2018 Nasyonel Ajans. Tüm Hakları Saklıdır.