GÜLİZAR DİZİSİ CAST ÇALIŞMASINI AJANSIMIZ ÜSTLENMİŞTİR. - İzmir Cast Ajans | Nasyonel İzmir Ajans

GÜLİZAR DİZİSİ CAST ÇALIŞMASINI AJANSIMIZ ÜSTLENMİŞTİR.


ÇAĞAN IRMAK İMZALI GÜLİZAR DİZİSİ YAKINDA KANAL D EKRANLARINDA

Türkiye’nin kanalı Kanal D’ de, yapımını O3 Medya’ nın, yapımcılığını Onur Güvenatam’ ın , Proje tasarım ve yönetmenliğini usta yönetmen Çağan Irmak’ın, Senaryosunu ise Çağan Irmak ve Scripta Yazı Grubu’nun üstlendiği, Müziğin Çiğdem Erken’e ait olduğu Gülizar dizisi yakında ekranlarda izleyicisiyle buluşacak.

İlk fragmanı yayınlanan dizinin başrollerini Farah Zeynep Abdullah (Gülizar), Berk Cankat (Murat), Ebru Cündübeyoğlu (Suzan), Berkay Ateş(Fettah) paylaşırken; Şerif Sezer (Hayriye), Zuhal Gencer (Candan), Sevtap Özaltun (Mine), Berk Erçer (Tuğrul), Osman Alkaş (Veysel), Mahperi Mertoğlu (Şerife Abla),

Ayşe Tunaboylu (Zemzem), Goncagül Sunar (Nazan), Gonca Cilasun (Muazzez), Emre Taşkıran (Teksoy), Pelin Abay (Fatoş), Sinem Yener (Perihan), Feriha Eyüboğlu (Şükriye), Baran Can Eraslan (Fuat) ve Ajans Oyuncularımız eşlik ediyor.

“Gülizar” ın etkileyici hikayesi yakında Kanal D ekranında izleyici ile buluşacak. O3 Medya imzasıyla yayın hayatına başlamak için geri sayımda olan dizide, şarkı söylemekten asla vazgeçmeyen Gülizar’ın ve başarılı veteriner hekim Murat’ın hayatlarının beklenmedik şekilde kesişmesi ekrana aktarılacak.

İLETİŞİM

info@nasyonelajans.com
0232 421 44 03
Kıbrıs Şehitleri Caddesi 134/1 No:406 Alsancak-Konak/IZMIR

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

SOSYAL MEDYADA BİZ

Türkiyenin En Kurumsal Cast Ajansı

0(850) 644 31 12

© 2019 Nasyonel Ajans. Tüm Hakları Saklıdır.