Cast Ajans

Cast Ajans Nasyonel Ajans

En güvenilir casting ajanslarından biri olarak 1999 yılından beri ülkemizde hizmet verirken dizi, sinema ve reklam sektörüne yeni oyuncular kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Nasyonel Ajans Ajans bu sektörde dürüstlük prensibinden ödün vermeden ve doğru oyuncuları doğru projelerle buluşturarak çalışmalarına devam etmektedir. Sektöre doğru isimler kazandırmanın yanı sıra modacıların, kanalların, birçok firmanın ve yapımcıların rehberlik hizmetini de sağlıyoruz. Elbette oyuncuların eğitimli olmasını garanti eden ajansımız, her geçen gün oyunculuk mesleğinin bir adım daha önde olmasına özen göstererek çalışmaktadır.

 

Nasyonel Ajans Cast Ajansı
 

Profesyonel olarak oyunculuk mesleğini icra etmek isteyenler öncelikle cast ajanslarına başvurmaktadır. Menajerlik hizmetleri konusunda bugüne kadar yüzlerce referansı olan Nasyonel Ajans Ajans reklam, sinema ve televizyon dünyasına yeni yüzler kazandırmaktadır. Ajansımız kadrosunda bulunan oyuncular, firmamızın deneyimli ekibiyle beraber doğru zamanda doğru firmalarla/yapımla çalışmaktadır. Bu kapsamda kadromuzdaki bireylerin mesleki kariyerleri devam ederken gerekli olan finansal ve hukuki alanda destek almaları da sağlanmaktadır. Tüm bu süreci uzman kadromuz yönetmektedir.


 

En iyi Cast ajansı her zaman TV, reklam ve sinema dünyasında oyuncuları, yapımcılarla buluşturan aracı kurumlardır. Firmamıza yapılacak başvurularla beraber adaylar, değerlendirme aşamasına alınır. Uygun görülen adayları ajans yetkililerimiz doğru bir yetenek yönetimi ve kariyer planlaması için oyuncu adaylarına kimden nasıl ve ne kadar bir süre eğitim almaları gerektiği hakkında fikir verecektir. Profesyonel eğitim süreci başlayan oyuncu adaylarının fotoğrafları(headshott) çekildikten sonra ajansımıza kayıt işlemleri gerçekleştirilir. Bu işlemlerin ardından oyuncu adaylarıyla sözleşmeler yapılacaktır. Ayrıca ajansımızın resmi web sitesi olan www.Nasyonel Ajansajans.com adresinde yayınlanan fotoğrafların ardından prodüksiyon şirketleri, fotoğraflar arasından uygun adayı seçerek ajansımızla iletişime geçer. Son aşamada seçilen oyuncuları arayarak görüşmeye yönlendiriyor ve kariyer basamaklarındaki ilk adımı atmalarını sağlıyoruz.

 

Ayrıca ajansımızın resmi web sitesi olan www.Nasyonel Ajansajans.com adresinde yayınlanan fotoğrafların ardından yapımcılar, cast direktörleri veya yönetmenler proje için nasıl bir oyuncu aradıklarına dair briefler belirtirler. Ajans yetkililerimiz oyuncu fotoğraf ve cv’lerini kendilerine iletir, uygun görülen oyuncu için yapılan geri dönüş doğrultusunda, seçilen oyuncuları arayarak görüşmeye yönlendiriyor. Böylelikle kariyer basamaklarındaki ilk adımı atmalarını sağlıyoruz.


 

Cast ajansları aslında oyunculuk sektörünün gelişimiyle beraber oyuncu ihtiyacını karşılamaya devam etmektedir. Daha çok yeni yüzler arayan yapımcılar, firmamızla iletişime geçerek oyuncu arayışlarını karşılamaktadır. Cast ajansımız sayesinde dizi ve reklam filmi sektörüne çok sayıda kişi kazandırılmış ve oldukça başarılı sonuçlar elde edilmiştir. Dizilerin başrol oyuncularının birçoğu da Nasyonel Ajans Ajans sayesinde kariyer yapmaya başlamıştır.


 

Cast hizmeti verdiğimiz tüm oyuncu kadrosu, sitemizde yer alan ‘Cast’ kategorisinde paylaşılmıştır.


 

Nasyonel Ajans Oyuncu Ajansı

Oyuncu olmak isteyenler ilk olarak Kariyer ve Şöhret yönetimi ajanslarına başvuru sağlamalıdır. Cast ajans oyuncu adaylarını değerlendirmeye alarak uygun bulduğu adaylar ön görüşme için davet edilir. Bu işin koşullarını, zorluklarını, nasıl oyuncu olabileceği konusunda kısa bir bilgi aktarılır. Her alanda olduğu gibi oyunculuk alanında da belirli bir eğitim sürecine dahil olmanız şarttır. Bu eğitimlerin başarılı bir şekilde tamamlanmasından sonra ajansımız sizlere menajerlik hizmeti yapabilir ve cast kadromuzun eğitimli oyuncular listesine dahil olabilirsiniz.


 

Reklam, dizi ve sinema sektöründe yaşanan gelişmeler cast ajanslarının daha profesyonel oyuncular bulmasını sağlamıştır. Elbette internetin tüm imkanlarından da faydalanan cast ajansları bu anlamda online başvurular alarak Türkiye’nin her noktasından yeni yüzler ile karşılaşmaktadır. Nasyonel Ajans oyuncu ajansı olarak bizler de Ankara ve İstanbul'da ikamet eden kişileri belirli şartlarımız doğrultusunda çocuk, genç ve yetişkinlerin oyunculuk kariyerine adım atmalarını sağlıyoruz.


 

Sektörde öncü olan cast ajansımız, başvuru yapan ve uygun olan adayları tüm deneyim ve imkanlarından faydalandırmaktadır. Bu sayede sektörde fark yaratarak daha büyük projelerde yer almanız sağlanmaktadır. Oyuncu olmak isteyenlerin çoğu sektör hakkında deneyimi olmayanlardan oluşmaktadır. Ancak ne yapacağını bilmeyen adaylar en iyi kariyeri yapabilmek için cast ajansımıza başvuru yapar. Bu sayede adaylarımıza atacağı adımlarda neler yapması gerektiğini anlatırken aynı zamanda alacakları eğitimlerle de destek olmaya devam ediyoruz. O halde oyunculuk hayalini gerçeğe dönüştürmek ve hedeflerine daha kısa sürede ulaşmak isteyenler hemen ajansımıza başvuru yapabilir. Bu sayede prodüksiyon şirketleriyle beraber çok sayıdaki reklam firmasının anlık olarak takip ettiği ajansımız sayesinde reklam, dizi veya sinema sektöründe yer almanız kolaylaşacaktır.


 

Nasyonel Ajans Oyuncu Cast Ajans Nasıl Çalışır?


 

Birçok kişinin hayalini süsleyen oyunculuk, ajansımızın çalışmaları ile her zaman desteklenmektedir. Sizleri doğru zamanda ve doğru kişilerin projelerine ekleyerek kendinizi göstermenizi sağlayan Nasyonel Ajans oyuncu cast ajans, yapacağınız başvurunuzu takiben 15 iş günü içerisinde iletişime geçecektir. İletişim sürecinden sonra yapılacak ön görüşmenin ardından tarafınıza olumlu veya olumsuz bilgi aktarılacaktır. Elbette bazı olumsuz süreçlerle karşılaşmak son derece doğaldır. Günümüzdeki marka veya şirketlerin beklentileri farklı olabilir. Ancak yetenekli bireylerin reklam filmlerinde başlayarak sinema sektörüne kadar olan uzun yolculuğu, çoğu zaman şahit olunan bir durumdur.


 

Profesyonel oyuncu olmak ve kaliteli marka/yapım ekipleri ile çalışmak isteyenler mutlak suretle bir ajansa bağlı olmak zorundadır. Ajansların oyuncu adaylarına sunduğu destekler farklı mecralarda paylaşılmamaktadır. Bununla beraber başarı, özgüven ve finansal destekler ancak ajansların sunduğu hizmetler olarak bilinir. Özellikle de yapımcılar ile oyuncu adayları arasında doğru ve etkili iletişimi kurabilen ajansımız bu anlamda birçok hakkınızı da yapımcılara karşı savunmaktadır. Maaş, sağlık, güvenlik gibi kriterler her oyuncu için önemli olduğundan dolayı cast ajansları bu anlamda gerekli desteği sunmak zorundadır.


 

Oyunculuk Hakkında Bilinmesi Gerekenler


 

Oyuncu olmak isteyen kişilerin uygulaması gereken bazı süreçler vardır. İlk olarak farklı oyuncu örneklerini izlemeli ve onları yorumlayabilmelidir. Ayrıca öğrenmeye ve yeniliğe açık olan kişilerin Nasyonel Ajans cast ajansı sayesinde sektöre giriş yaptığı unutulmamalıdır. Bu kapsamda her zaman araştıran ve yeni şeyler öğrenen kişilerin kısa sürede başarıya ulaştığı bilinmektedir.


 

Aslında oyunculuk görüldüğü kadar eğlenceli ve kolay bir meslek değildir. Tamamen tecrübe ve bilgiye dayalı olan oyunculuk sürecinde alınacak destekler de önemlidir. Karşınıza çıkacak zorlukları aşmak için ajansımızdan alacağınız destekler, yeni tecrübeler kazanmanızı sağlayacaktır.


 

Uzun yıllardır kazandığımız sektörel güç ve tecrübe sayesinde oyuncu adaylarına gerekli yardımı sunarken aynı zamanda aktif ve güncel projelerde yer almayı sürdürüyoruz. Tamamen profesyonel yardım odaklı hizmet veren ajansımız, oyuncu adaylarına gereken kolaylıkları da sağlamayı sürdürmektedir.


 

Nasyonel Ajans Ajans Menajerlik Hizmetleri


 

Medya sektöründe geçmişten günümüze kadar yaşanan gelişmeler aslında sektörle beraber yapımcıların da yeni yüzler aramasını sağlamıştır. Sinema sektöründe yapılan atılımlar, teknolojik gelişmelerin dizilere uyarlanması ve daha fazlası sayesinde rollerini başarılı bir şekilde yapabilen insanları görmeye başlayabilirsiniz. Bu durum tamamen ajansımızın sektöre kattığı yeni yüzler sayesinde yaşanmakta ve Türk Medya sektörünün gelişimi desteklenmektedir.


 

Oyunculuk konusunda yeteneğinin olduğunu düşünenler kolay bir şekilde ajansımıza başvuru yapabilir. Sadece sinema sektörünü düşünmeden medya ve televizyon sektöründeki her türden yapım projelerine katkıda bulunan Nasyonel Ajans Ajans, projeler için en uygun karakter seçimini yapmaya devam etmektedir. Elbette bu süreçte oyuncu yeteneğini ortaya çıkarmak ve herhangi bir yapımda yer almanız için gerekli menajerlik desteğini sağlamaya devam ediyoruz. Sahip olduğunuz fiziksel özellikler ve geliştirdiğiniz yetenekleriniz sayesinde size en uygun oyunculuk veya rol model için teklif göndererek kariyer anlamında desteklerimizi sunuyoruz.


 

Nasyonel Ajans Ajans olarak bünyemizdeki oyuncuların cast menajerlik hizmetlerini yürütürken sinema, dizi, reklam filmi çekimleri, tiyatro, dergi, gazete gibi alanlardaki çekimleri için gerekli olan kaliteli sunumları da hazırlıyoruz. Ayrıca kadromuz içinde çocuk oyuncularla beraber genç ve yetişkin oyuncular da bulunmaktadır. Ajansımızın menajerlik hizmeti verdiği tüm oyuncuları sitemizde yer alan ‘Menajerlik’ kategorisinden görebilirsiniz.


 

Nasyonel Ajans Çocuk Cast Ajans Hizmetleri


 

Türkiye’nin en başarılı cast ajansı olan Nasyonel Ajans ajans hizmetleri çocuk oyuncuların sektöre hazırlanma aşamasında da devam etmektedir. Çocuklar her zaman ekranların sevilen yüzleri arasındadır. Bu anlamda gelecek vaat eden çocuklar da ajansımızın kadrosunda yer almaktadır. Çocuk oyuncuların başvurularını kabul eden ajansımız, bugüne kadar birçok projede çocuk oyuncuların yer almasını sağlamıştır. Elbette küçük yaşta oyunculuk yeteneklerini keşfettiğimiz bu şirin oyuncuların ekran karşısında profesyonel olarak yer almalarını sağlıyoruz.


 

Günümüzdeki pek çok film, dizi ve reklam filmlerinde çocuk oyunculara sık sık rastlayabilirsiniz. Yetenekleri ile herkesi şaşırtan bu çocukların birçoğu ajansımızdaki özel çocuk oyuncular arasından seçilmiştir. Bu sayede çocuk oyunculara sektörel anlamda şans tanırken, oyunculuk mesleğine adım atmalarını da desteklemeye devam ediyoruz.


 

Çocuk oyuncular aslında oyunculuğa ilk adımı ebeveynleri sayesinde atmaktadır. Parklarda, okulda ve yaşam alanında sergiledikleri davranışlar ailelerin dikkatini çekebilir. Ayrıca çocukların ilgi alanları da yeteneklerinin keşfedilmesinde çok önemlidir. Çocuklarının yeteneğini keşfeden aileler Nasyonel Ajans Çocuk Cast Ajans ile iletişim kurarak erken yaşta sektöre atılmalarını sağlamaktadır. Minik oyuncular izleyici tarafından da her zaman beğeni kazandığı için aileler son zamanlarda çocuk cast ajansları konusunda araştırma yapmaya başlamıştır.


 

Elbette zorlama yöntemiyle oyunculuğa hazırlanan çocuklarda başarılı sonuçlarla karşılaşılmamaktadır. Çocukların ilgisi hangi yönde ise oraya yönlendirilmelidir. Ancak sanata ilgisi olan çocuklar çok kısa bir sürede kendini belli ettiği için ajansımıza gelen başvurularda olumlu sonuçlar elde edilmektedir. Zaten profesyonel fotoğraf çekimlerinde bu çocuklar kabiliyetlerini rahatlıkla yansıtabilmektedir. O halde çocuk cast ajans hizmetlerinden faydalanmak için daha fazla vakit kaybetmeden ajansımıza başvuru yapabilirsiniz.


 

Ekran karşısında çocuğunu görmek isteyen aileler ya da oyunculuk yeteneği olduğuna inandığı çocuğunu güvenilir bir cast ajansa kaydettirmek isteyenler, web sitemiz üzerinden başvuru yapabilir. Günümüze kadar birbirinden farklı film, dizi ve reklam filmi projelerinde yer almasını sağladığımız çocuk oyuncular uzman ekibimizle birlikte sektöre hazırlanmaktadır. Çocuk cast ajansımız bu nedenle her geçen gün oyuncu kadrosunu genişletmektedir.

 

Ünlü Oyuncuların Ajansı

 

Ekranda gördüğünüz birçok oyuncunun nasıl kariyer yaptığını elbette merak edebilirsiniz. Bu oyuncuların keşfedilme süreci, aldığı eğitimler ve çalıştıkları bir cast ajansının olup olmadığı her zaman bir merak konusudur. Aynı durum reklam filmlerinde de geçerlidir. Bir şampuan, parfüm veya su reklam filminde yer alan oyuncuların hangi aşamadan geçtikleri de birçok kişinin araştırma konusudur. Bu kapsamda Nasyonel Ajans oyunculuk ajansı olarak birçok oyuncu adayını sektöre kazandırmanın mutluluğuyla profesyonel olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.
 

Ünlü oyuncular bu mesleğe elbette temelden başlamıştır. Cast ajanslarına başvuru yapmış ardından belirli bir süre oyunculuk eğitimi alındıktan sonra ekran yüzü olarak karşımıza çıkmıştır. Bu kapsamda oyuncu olmaya karar veren bir kişi ilk olarak yeteneğini keşfetmekle işe başlamaktadır. TV ekranlarında özellikle de dizilerin başrollerinde oynayan oyuncular her zaman büyük bir hevesle izlenmiştir. İşte bu oyuncular başlangıçta cast ajanslarına başvuru yapmış ve ajanslarının yönlendirdiği profesyonel eğitimleri almıştır.

 

Alınan eğitimlerle beraber oyuncu adayları kendini sanat, spor, kültür, dans veya diğer alanlarda geliştirmektedir. Bu örnekler gibi birçok branşta da eğitimler alınarak oyunculuk kariyerine ilk adım atılmıştır. Yetenekli oyuncular tüm bu çabaları gösterirken doğru projede yer almanın mutluluğunu da yaşamaktadır. Tam da bu noktada Nasyonel Ajans oyunculuk ajansı, doğru adayları doğru projelere yönlendirerek sektöre kazandırmaya devam etmektedir.

 

Sizler de bu süreçlerden geçerek kendinizi kanıtlamak için hemen başvuru yapabilir ve oyunculuk mesleğine hızlıca adım atabilirsiniz.
 

Oyunculuk Eğitimi ve Önemi

Oyuncu olmak isteyenlerin almak zorunda olduğu oyunculuk eğitimi, cast ajanslarına yapılacak başvurulardan sonra tamamlanır. Cast ajanslar oyunculuk kumaşına/yeteneğine sahip olduğunuzu anladıkları takdirde size kimden nasıl ve ne kadar bir süre eğitim almanız gerektiği hakkında fikir verecektir. Bu eğitim sayesinde oyuncular yaratıcılık yeteneğini geliştirdiği gibi kariyer hedefinde en üst noktaya çıkmak için gerekli olan bilgilere de sahip olur. Eğitmenler oyuncu adaylarını sürekli deneyerek, onların ne kadar faydalı olabileceğini görmektedir. Oyuncular da öğrendikleri bilgileri ne şekilde paylaşabildiklerini bu tür eğitimlerle fark edebilir.

Temel oyunculuk eğitiminde bazı aşamalar söz konusudur. Oyuncuların karakter çözümleme ve sahne kullanımına yönelik olarak aldıkları eğitimler nefes, ses, diksiyon ve doğaçlama eğitimleriyle desteklenmektedir. Bununla beraber ciddi bir deneyim gerektiren oyunculuk mesleğinde, sektörü ve ünlü oyuncuları da yakından takip etmek gerekir. Ülkemizde oyunculuk kavramı çoğu zaman taklit yapma şeklinde düşünülmektedir. Oysa bu durum tamamen yanlıştır. Oyunculuğun genel tanımı, gözlem yapabilme ve yeni fikirler oluşturabilme yeteneğine sahip olanların sürdürdüğü bir meslek olarak yapılabilir.

Oyunculuk eğitiminde oyuncular için ses ve nefes dersleri verilmektedir. Bu uygulamada oyuncunun ifade gücüne katkı sağlanır. Doğaçlamada ise oyuncuların kendi başına sergileyeceği durumlar söz konusudur. Tek kişilik uygulanan bu eğitim daha sonra gruplar halinde devam eder. Diksiyon derslerinde de oyuncuların daha doğru ve tonlamaya dikkat ederek konuşabilmesi için eğitimler aktarılır. Son olarak karakter çözümleme ve beden kullanımıyla birlikte eğitim süreci tamamlanır. İşte bu süreçten sonra Nasyonel Ajans oyunculuk ajansı sayesinde ekranlardaki yeni yüzler keşfedilmeye başlanır.

 

Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi ve Önemi
 

Oyuncu adaylarını yakından ilgilendiren kamera önü oyunculuk eğitimi, dizi, film ve reklam filmlerinde ihtiyacınız olan eğitimlerdendir. Oyuncular açısından büyük bir avantaj olan bu eğitimlerden önce genel oyunculuk eğitiminin alınmış olması gerekir. Reklam, dizi ve film oyuncuları, seyirciyle birebir temas sağlamadığı için aşamalar biraz daha kolay olacaktır. Açık ve kapalı ortamlarda alınan bu eğitimlerde tüm çalışma teknikleri oyunculara öğretilmektedir.
 

Kamera önü oyunculuk süreci de temel oyunculuk eğitimindeki özellikleri barındırmaktadır. Canlandırılan karakterin kişisel özelliklerinin çelişmemesi, ses tonu ve daha pek çok kritere dikkat edilir. Ayrıca kapalı ortamda yapılacak çalışmalarda ses tonuna ayrıca önem gösterilmektedir. Bu eğitimlerin sürekliliği, çalışma ortamı ve koşulları ne kadar iyi olursa, eğitim o kadar başarılı olacaktır. Sonuç olarak Nasyonel Ajans cast ajansı olarak bu eğitimlerden geçen her oyuncu adayını desteklemeyi sürdürüyor ve tüm projelerde aranan yüz olmalarını sağlıyoruz.

Ankara Cast Ajans Hizmetleri
 

Ajans sektöründe prensiplerini koruyarak çalışmalarına devam eden firmamız, Ankara cast ajans hizmetleri konusunda da oldukça başarılıdır. Detaylar eşliğinde doğru oyuncuları doğru projelerde buluşturan ajansımız reklam sektörü başta olmak üzere dizi ve sinema sektörünün oyuncu ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmektedir. Bünyemizdeki profesyonel ekibimiz sayesinde her zaman kaliteli ve dürüst oyuncular yetiştirmeyi sürdürüyoruz. Oyuncuları desteklerken oyuncu menajerliği hizmetlerinde de profesyonel ekibimiz ile fark yaratıyoruz. Birçok marka ve reklam filmi kampanyasına kazandırdığımız oyuncuların kariyer planlaması aşamasında her zaman desteğimizi sunmanın gayreti içerisindeyiz.

İstanbul Cast Ajans Hizmetleri

Kariyer ve şöhret yönetiminde aramıza İstanbul’dan katılan oyuncu adaylarının gelişim sürecinde İstanbul cast ajans hizmetleri sunmaya devam ediyoruz. Bebek, genç ve yetişkin kategoride bulunan ve oyunculuk mesleğini icra etmek isteyenlerin kendilerini geliştirmesi için gerekli alt yapıyı sağlarken aynı zamanda uygun eğitim programını hazırlıyor ve motivasyon sürecinde de yardımcı oluyoruz. Bu süreçte emin adımlarla ilerlerken disiplinli bir şekilde sektöre hazırlanmanın heyecanını yaşayan oyuncu adaylarına menajerlik hizmeti de veriyoruz. Yani yapımcı firmalar karşısında haklarını koruyor ve sektördeki çizgide nasıl hareket edileceği hususunda destek vermeyi sürdürüyoruz.
 

Oyunculuğa olan merakınız sayesinde, yeteneğinizi geliştirerek gün yüzüne çıkartmak için daha fazla vakit kaybetmeden Nasyonel Ajans cast ajansımıza başvurunuzu gönderebilirsiniz.